Detail

Zajęcia origami  polegają na odpowiednim składaniu kolorowych kół, kwadratów, prostokątów  różnej wielkości i formowaniu z nich modeli, które następnie lekko podklejamy na kolorowym kartonie, lub mocujemy w wersji 3d.  Zajęcia koła origami mają za zadanie rozwijać, kształtować, odkrywać talenty, zdolności i zainteresowania dzieci. Stosowanie na zajęciach sztuki origami, pomaga stworzyć atmosferę aktywności twórczej, dokładności i precyzji manualnej, rozwija inicjatywę dziecka, zapewnia osiągnięcie sukcesu, motywuje do dalszej pracy, a także uczy dyscypliny. Origami cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży, ponieważ sprawia im radość i daje satysfakcję z wykonanej pracy.
Launch Course