Dlaczego my?

Chcesz aby twoje dziecko odnosiło sukcesy w nauce ale nie zawsze masz czas aby mu pomóc?

W swojej ofercie mamy codzienne zajęcia przeznaczone na odrabianie prac domowych  – EDUKATORIA oraz zajęcia przeznaczone na naukę czytania, czytania ze zrozumieniem oraz czytanie lektur, kaligrafię aby  dzieci nie musiały tych czynności wykonywać późnym wieczorem w domu.
Chcemy aby czas nauki w domu przeznaczony był na ewentualne powtórzenie wiedzy przez naszych uczniów, sprawdzenie czy udało  się im spełnić wszystkie kryteria sukcesu wymagane do danego zagadnienia lub aby dzieci miały czas na naukę tego co najbardziej ich interesuje.
Poprzez aplikacje planowania nauki rodzic oraz nauczyciel prowadzący edukatoria mają podgląd w każdej chwili, które zadania zostały zadane lub już wykonane i co ewentualnie musi uczeń nadrobić.

Chcesz aby twoje dziecko mówiło płynnie po angielsku?

Kładziemy nacisk na rozwój umiejętności praktycznego posługiwania się językiem obcym, dlatego u nas twoje dziecko będzie mówić po angielsku codziennie!
Zapewniamy do 8h zajęć z języka angielskiego/tydzień
Każdy uczeń uczestniczy w wybranym KURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO przygotowującym do certyfikowanego egzaminu na danym poziomie.
Nie musisz się obawiać, że grupa będzie niedostosowana do poziomu twojego dziecka. Grupy tworzymy na podstawie STOPNIA ZAAWANSOWANIA aby w pełni wykorzystać potencjał każdego ucznia.

Chcesz aby twoje dziecko codziennie miało zapewnioną odpowiednią ilość ruchu?

Nasi uczniowie mogą brać udział w dodatkowych zajęciach sportowych organizowanych przez szkołę jak basen, rolki, joga, aikido, gimnastyka, gimnastyka korekcyjna.
Organizujemy również cyklicznie zajęcia terenowe (jak dopisuje pogoda conajmniej raz w miesiącu) nasi uczniowie uczestniczą w wyprawach w góry i innych interesujących wycieczkach.

Chcesz aby twoje dziecko osiągało najlepsze wyniki w nauce?

W naszej szkole UCZYMY JAK UCZYĆ SIĘ EFEKTYWNIE.
Jednym z problemów edukacji w Polsce jest brak umiejętności uczenia się. Wielu uczniów najczęściej uczy się wyłącznie do sprawdzianów, a po ich zaliczeniu większość materiału zapomina.
Badania potwierdzają, że adekwatnie dobrana metoda wspomagająca proces gromadzenia i przechowywania wiedzy, może przyczynić się do poprawy efektów uczenia się i do skrócenia czasu nauki od 2 do 3 razy.

Chcesz pomóc swojemu dziecku uwierzyć we własne możliwości? Chcesz aby było asertywne i odważne w grupie?

Na cotygodniowych WARSZTATACH ROZWOJU OSOBISTEGO uczniowie rozwijają asertywność, twórcze i samodzielne myślenie, pracują nad poczuciem własnej wartości,  radzeniem sobie ze stresem i innymi emocjami.
Nasi uczniowie  angażują się bardzo w życie szkoły oraz zacieśniają więzy koleżeńskie poprzez wspólne projekty szkolne.
Są częścią  społeczności #davinci

pngegg (17)

Chcesz aby twoje dziecko w pełni wykorzystywało swój ogromny potencjał oraz umiało poradzić sobie ze stresem związanym ze sprawdzianami, egzaminami?

pngegg (16)
W naszej szkole stosujemy OCENIANIE KSZTAŁTUJĄCE przez co uczeń wie na co ma zwracać uwagę kiedy powtarza materiał w domu i jakie kryteria musi spełnić aby osiągnąć sukces przygotowując się do lekcji, sprawdzianów.
Uczymy jak radzić sobie ze stresem i porażką poprzez stwarzanie bezpiecznych sytuacji. Wspieramy naszych uczniów w przeżywaniu niepowodzeń, ale też pokazujemy, że znaczenie ma także praca i zaangażowanie.
W szkole pracuje psycholog, logopeda i inni specjaliści.

Chcesz rzetelnie przygotować swoje dziecko do ważnych egzaminów?

Organizujemy  dodatkowe zajęcia dla uczniów przygotowujących się do konkursów, olimpiad oraz dla uczniów klas przygotowujących się do testu badania kompetencji i egzaminu ósmoklasisty.

Chcesz aby twoje dziecko  rozwijało swoje zdolności i talenty?

Przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć dodatkowych dla naszych uczniów.
ZAJĘCIA SPORTOWE dla bardzo aktywnych dzieciaków.
ZAJĘCIA W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH dla dzieci które chcą poznać sekrety zdrowej i dobrej kuchni. Dzieci uczestniczą w warsztatach dietetycznych KUCHCIKOWO oraz zajęciach GIMNASTYKI.
ZAJĘCIA NAUKOWE zajęcia dla uczniów kochających komputery, konstruowanie i naukę. Dzieci uczestniczą w zajęciach PROGRAMOWANIAlego wedo, scratchEKSPERYMENTY.
Nauka śpiewu lub gry na instrumentach. Dzięki współpracy naszej szkoły ze SZKOŁĄ MUZYKI ROZRYWKOWEJ OMC nasi uczniowie mogą skorzystać z  oferty Szkoły z 10% zniżką więcej na olmamc.pl zajęcia odbywają się w naszej szkole.
Organizujemy w zależności od potrzeb inne zajęcia dodatkowe dla chętnych jak ceramika, szachy.