Bio

Jestem absolwentką studiów pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Obecnie nabywam kolejne kwalifikacje na studiach terapii pedagogicznej. Cały czas podnoszę swoje kwalifikację, uczęszczając na kursy i szkoleniach takie jak: certyfikowany kurs terapia ręki czy Power of Pomelody. Moja praca każdego dnia uświadomia mi jaki wielki potencjał rozwoju tkwi w każdy dziecku, wystarczy tylko w odpowiedni sposób nim pokierować. Nauka przez zabawę jest moim priorytetem, zależy mi aby dzieci w sposób przyjemny odkrywały otaczający je świat. W wolnym czasie bardzo lubię ozdabiać przedmioty metodą decoupage oraz jeździć na rowerze. Swoje zainteresowania muzyczne mogę rozwijać będąc członkiem Młodzieżowej Orkiestry Dętej.

My Skills