Z przyjemnością informujemy, że ruszyły zapisy na rok szkolny 2018/2019.

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 przyjmujemy do klasy I-V i VII  szkoły podstawowej

Ze względu na innowacyjny charakter naszej placówki organizujemy spotkania informacyjne dla wszystkich rodziców podczas którego prezentujemy nasze podejscie do edukacji realizowane w DaVinci.

Zainteresowanych rodziców serdecznie zapraszamy do kontaktu ?

davinci.bielsko@gmail.com

791-721-224

DOKUMENTY

STATUT

REGULAMIN REKRUTACJI

REGULAMIN OPŁAT

ABY ZAPISAĆ DZIECKO DO NASZEJ SZKOŁY PROSIMY WYPEŁNIĆ ELEKTRONICZNY WNIOSEK

Wniosek o przyjęcie do szkoły

EDUKACJA DOMOWA

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Da Vinci w Bielsku-Białej współpracuje z Rodzinami, w których dzieci spełniają obowiązek szkolny poza szkołą (na podstawie ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty – Art. 16 ust. 8 do 14. (Dz.U. 1991 nr 95 poz. 425 z późn. zmianami.).   Jest to tzw. EDUKACJA DOMOWA. Naszym wyzwaniem jest wspierać rodziny na tej drodze. Nie chcemy przeszkadzać, ale dyskretnie towarzyszyć, aby dzieci w pełni mogły wykorzystać możliwości jakie daje ta forma nauki. Naszym celem jest też zapewnienie przyjaznej i niestresującej atmosfery podczas egzaminów klasyfikacyjnych.   Rodzice chcący skorzystać z tej furtki potrzebują uzyskać opinię z poradni psychologiczno – pedagogicznej o braku przeciwwskazań do takiego sposobu nauczania, i z poniższymi dokumentami przyjść do Da Vinci.   1. Opinia z poradni psychologiczno-pedagogicznej Przykładowa opinia   2. Podanie do dyrektora szkoły o edukację domową pdf   3. Oświadczenie o zapewnieniu warunków umożliwiających realizację podstawy programowej pdf   4. Zobowiązanie rodziców do przystępowania dziecka do egzaminów klasyfikacyjnych pdf W ramach edukacji domowej możecie państwo przyjść do naszej PRACOWNI MONTESSORI gdzie wasze dziecko w zależności od potrzeb może skorzystać z przestrzeni, pomocy i wsparcia naszych nauczycieli Montessori. Da Vinci współpracuje również z Ośrodkiem „Jasienica 10” gdzie w ramach edukacji domowej możecie państwo zapisać swoje dzieci na warsztaty edukacyjne.

You may also like

Jak wygląda dzień w Szkole Da Vinci ?