WARSZTATY W SZKOLE DA VINCI

Chcesz aby twoje dziecko aktywnie spędziło czas, dobrze się bawiło?

Chcesz zapewnić mu łagodny start w szkole i oswoić go z nowym miejscem?

Możemy ci w tym pomóc.

Serdecznie zapraszamy dzieci z zerówki na tematyczne warsztaty organizowane w Szkole Da Vinci w Bielsku-Białej

12073170-two-children-making-science-experiments-education-

#bez nudy

W OFERCIE

60 minutowe warsztaty

certyfikat uczestnictwa

Fabryka czekolady

2 czerwca godz. 16.30

Chyba wszyscy uwielbiają ten słodki smak i zapach. W tym dniu dzieci będą poznawały jej tajniki! Własnoręcznie wykonają praliny, spróbują owoców w czekoladzie, dowiedzą się, jak rośnie kakaowiec oraz jak wykonuje się tabliczkę najsmaczniejszej „rośliny” na świecie!
Podczas warsztatów dla dzieci, rodzice będą mogli zobaczyć szkołę, zadać nurtujące pytania związane z edukacją oraz dopytać o szczegóły rekrutacji.
Zapraszamy!

z24951061IH,Czekolada-wystepuje-w-kilku-odmianach--ale-do-najp

Tea Time

Zapraszamy na warsztaty wprowadzające! Specjalnie dla przyszłych pierwszoklasistów
Tea time
Czas na herbatę! Czy wiesz, że jej historia sięga ponad 2000 lat p.n.e.? Ten pozornie prosty napar może kryć wiele tajemnic…A gdyby spróbować zrobić swoją własną wersję?
Z nami Twoje dziecko pozna właściwości herbaty, sposoby parzenia, dowie się, czym różni się jej biała i zielona odmiana oraz wiele, wiele więcej!

TEA-TIME-HERBATA-METALOWY-SZYLD-30-20cm-07624_[4545]_1200

Zajęcia

Metodą Dobrego Startu

od 13 maja 16.30

Zapraszamy przyszłych pierwszoklasistów na zajęcia Metodą Dobrego Startu!

Na czym polega?

Głównym założeniem Metody Dobrego Startu jest jednoczesne rozwijanie funkcji wzrokowych, słuchowych, językowych, czucia dotyku, ruchu, funkcji motorycznych i ich współdziałania.

Dodatkowo pomaga ustalić rękę dominującą oraz orientację w prawej i lewej stronie ciała.

Ćwiczenia prowadzone zgodnie z Metodą Dobrego Startu, usprawniają naukę pisania i czytania, a także pełnią funkcję diagnostyczną – na podstawie obserwacji zachowania dziecka umożliwiają dostrzeżenie postępów czynionych przez dziecko.

Zapraszamy do zapisów! Dobry Start to podstawa

123756862_2732248963706172_1372641923740538725_n

OPŁATY

Opłata za 1 warsztat wynosi: 20-40zł

W cenie wszystkie potrzebne materiały do zajęć.

dopytaj o promocje tel. 791721224

ZAPISY