NASZA OFERTA

Szkoła czynna od 7.00-16.30

samodzielny budynek,

spokojna, cicha okolica,

bliskość lasu i placu zabaw,

łatwy dojazd,

duży parking

oferujemy zdrowy i smaczny catering

świetlica

Edukacja na wysokim poziomie

pomagamy uczniom i rodzicom

w efektywnym procesie  uczenia się poprzez mądrze poukładane zajęcia, dobrze dobrane metody nauczania i techniki uczenia się .

Uczymy jak się uczyć

Rozszerzony angielski

do 8 h/tydzień

Każdy uczeń uczestniczy w wybranym kursie języka angielskiego przygotowującym do certyfikowanego egzaminu na danym poziomie

Klasy matematyczne

W klasach matematycznych wyraźnie rozszerzamy podstawę programową, rozwiązujemy zadania nietypowe, które uczą myślenia logicznego i poszukiwania kreatywnych rozwiązań. Efektywnie przygotowujemy uczniów do udziału w konkursach matematycznych. Nauczyciele dbają o to, by uczniowie mieli możliwość korzystania z nowoczesnych pomocy, które ułatwiają zrozumienie omawianych zagadnień.

Bogata oferta zajęć dodatkowych

więcej w zakładce

zajęcia dodatkowe

Edukatoria

codzienne zajęcia przeznaczone na odrabianie prac domowych

Przygotowanie do konkursów

dodatkowe zajęcia dla uczniów przygotowujących się do olimpiad, konkursów matematycznych, polonistycznych przyrodniczych i innych

m.in Kangur, Świetlik, Fox

oraz dla uczniów klas przygotowujących się do testu badania kompetencji

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

w naszej szkole

pracuje psycholog, logopeda, i inni specjaliści

ZAJĘCIA DODATKOWE

Miły początek dnia

zajęcia, które odbywają się we wczesnych godzinach porannych przed rozpoczęciem podstawy programowej razem gramy w gry planszowe,  w tenisa stołowego, malujemy, relaksujemy się przy dźwiękach muzyki lub nadrabiamy zaległości

Zajęcia sportowe

wybierając te zajęcia uczeń uczestniczy w zajęciach nauki pływania na basenie lub innych zajęciach sportowych np. aikido/taniec pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Ofertę dostosowujemy z każdym nowym rokiem szkolnym do potrzeb naszych uczniów.

Zajęcia naukowe, programowanie

zajęcia dla uczniów kochających komputery, konstruowanie i naukę

Uczeń uczestniczy w zajęciach

Programowanie – lego wedo, scratch

Eksperymenty

Zajęcia – Czytam i piszę

dodatkowe zajęcia przeznaczone na

naukę czytania,

czytania ze zrozumieniem

czytanie lektur

kaligrafię

Zajęcia  w zdrowym ciele zdrowy duch

jeśli chcesz aby twoje dziecko poznało tajniki gotowania i nie zapomniało o właściwych nawykach żywieniowych wybierz te zajęciat, uczeń uczestniczy w warsztatach dietetyczno-kulinarnych KUCHCIKOWO

oraz zajęciach gimnastyki

Nauka śpiewu i gry na instrumentach

Dzięki współpracy naszej szkoły ze Szkołą Muzyki Rozrywkowej OMC nasi uczniowie mogą skorzystać z  oferty Szkoły

z 10% zniżką

więcej na

olmamc.pl

zajęcia odbywają się w naszej szkole

Zajęcia terenowe

cyklicznie nasi uczniowie uczestniczą w wyprawach terenowych w góry i innych ciekawych wycieczkach.

Ceramika
Szachy

dla chętnych

Warsztaty rozwoju osobistego

Nasi uczniowie uczestniczą w cotygodniowych warsztatach rozwoju osobistego nastawionych na rozwój umiejętności m.in. takich jak asertywność, twórcze i samodzielne myślenie, poczucie własnej wartości,  radzenie sobie ze stresem i innymi emocjami, komunikacji interpersonalnej.