Jeśli ktoś powiedział Ci kiedyś, że nie masz talentu do języków, to bardzo się pomylił! Przecież czytasz to teraz po polsku i rozumiesz!

Bez względu na to, co mówią inni, bez względu na oceny, każdy MOŻE nauczyć się angielskiego, jeśli tego bardzo chce.

Co zyskasz dzięki LinguaLand?

MOTYWACJĘ DO DZIAŁANIA

Chwila zwątpienia? Pytania? Codziennie możesz

liczyć na wsparcie aktywnej i przyjaznej

społeczności lingualand

PEWNOŚĆ SIEBIE W ROZMOWIE

Czekają na Ciebie  spotkania z nauczycielami

i innymi studentami, którzy też chcą nauczyć się

mówić swobodnie 🙂

SWOBODĘ W PISANIU

Chcesz dostać wiadomość z LinguaLand? 🙂

W takich wiadomościach otrzymasz

korekty swoich wypowiedzi pisemnych

dzięki dostepowi do platformy MS Teams!

SYSTEM POWTÓREK

Dostęp do historii nauki i webinarów oraz częste

powtórki sprawią, że będziesz w praktyce używać

tego, czego się uczysz.

KURSY CERTYFIKOWANE

Intensywny kurs FCE online w 6 miesięcy dla studentów

First Certificate in English – kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących się do egzaminu FCE. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o wytyczne organizatora egzaminu – The Cambridge General English Examinations Group oraz egzaminy z poprzednich lat, tzw. past papers. Kurs przygotowuje do wszystkich pięciu części egzaminu (Reading, Writing, Use of English, Listening and Speaking) i pozwala uczniom gruntownie powtórzyć i poszerzyć znajomość zagadnień gramatycznych i słownictwa.

Angielski efektywniej gdziekolwiek jesteś

Kurs FCE online zobacz jakie oferuje korzyści

Grupa dyskusyjna

i czat z nauczycielami

80 lekcji

grupowych on-line

10 lekcji na

zindywidualizowane

konsultacje

z nauczycielem on-line

Nigdy nie przegapisz

swojej lekcji

i robisz powtórki

kiedy chcesz

W ramach kursu otrzymujesz

1. 80 lekcji grupowych on-line w tym:
    • 30 lekcji poświęconych gramatyce i Use of English
    • 15 lekcji poświęconych strategii rozwiązywania zadań z rozumienia tekstu
    • 15 lekcji poświęconych strategii rozwiązywania zadań z rozumienia ze słuchu
    • 10 lekcji poświęconych konwersacji
    • 10 lekcji poświęconych skutecznemu pisaniu
    1. 10 lekcji na zindywidualizowane konsultacje z nauczycielem on-line w zespołach 2-3 osobowych – w dowolnie ustalonych z nauczycielem terminach
    2. Materiały do samodzielnej pracy, w tym zadania sprawdzane na zajęciach i testy
    3. Nigdy nie przegapisz swojej lekcji i robisz powtórki kiedy chcesz – każde spotkanie jest nagrywane i udostępniane słuchaczom
    4. Konto na platformie MS Teams umożliwiające wymianę materiałów, odsyłanie zadań i wykonywanie testów sprawdzających
    5. Grupa dyskusyjna i czat z nauczycielami– zadawaj pytania i wspólnie rozwiązuj problemy

Najczęściej zadawane pytania o angielski online

Jak działa nauka angielskiego online?

Lekcje angielskiego online działają na zasadzie wideokonferencji. Wszyscy uczestnicy (studenci i lektor) nawzajem się widzą i słyszą. Mogą uczestniczyć w rozmowie na żywo, jednak z dowolnego miejsca na świecie. Każdy uczestnik ma swoje indywidualne konto na platformie MS Teams umożliwiające wymianę materiałów, odsyłanie zadań i wykonywanie testów sprawdzających.

Czy angielski online jest skuteczny?

Jak najbardziej! Skuteczność nauki nie odbiega od zajęć stacjonarnych. Ba! Niekiedy jest jeszcze większa, ze względu na lepszą organizację zajęć czy wyższą frekwencję studentów. Każde spotkanie jest nagrywane i udostępniane słuchaczom. Już nigdy nie przegapisz swojej lekcji i robisz powtórki kiedy chcesz.

Jakie są zalety nauki przez internet?

Angielski online to połączenie standardowych lekcji angielskiego z wygodą, jaką zapewnia nauka przez internet. To nowe możliwości i brak ograniczeń. W końcu – to najwyższa jakość dostępna dla każdego. Dzięki grupie dyskusyjnej i dostępu do czatu z nauczycielami możesz zadawać pytania i wspólnie rozwiązać problemy.

Kto może skorzystać z nauki angielskiego przez internet?

Właściwie każdy – zajęcia online nie są ograniczone. Aby wziąć udział w lekcji potrzebny jest komputer lub tablet, słuchawki z mikrofonem, kamerka i dostęp do internetu.

Już od 200 zł/miesiąc

ZADZWOŃ 881960799

*przy zapisie do 30 listopada 2020

dla studentów Instytutu Studiów Podyplomowych 30 % rabatu