PÓŁKOLONIE LETNIE 2021

Chcesz aby twoje dziecko aktywnie spędziło czas, dobrze się bawiło i zawarło nowe przyjaźnie?

Chcesz aby lato w mieście było wyjątkowe?

Możemy ci w tym pomóc.

Serdecznie zapraszamy na półkolonie letnie organizowane w Szkole Da Vinci w Bielsku-Białej
w dniach:

5-9 lipiec

AZJATYCKI

CHILLOUT

12-16 lipiec

STREET

ART CLUB

19-23 lipiec

FIT & ECO

26-30 lipiec

MAGIC WEEK

#bez nudy

W OFERCIE

opieka od 8.00-16.30

tematyczne warsztaty, gry, zabawy, dużo ruchu

certyfikat i niespodzianka na koniec każdego turnusu

zapewniamy wodę, soki

smaczny catering dla chętnych

W PROGRAMIE

AZJATYCKI CHILLOUT

Kultura Azji jest szalona, niezrozumiała, kolorowa i fascynująca. Taki też będzie azjatycki chillout!

Jak przygotować własne sushi? Czy trudno nauczyć się japońskiej sztuki kaligrafii? Co kryje się pod pojęciem „mangi”? Właśnie na te i inne pytania odpowiemy podczas naszego tygodnia kultury azjatyckiej. Co jeszcze? Szukanie pokemonów z kodami QR, pieczenie ciasteczek z wróżbą, ceremonia parzenia herbaty… I dużo więcej! Na koniec tygodnia zaplanowany jest Asia Matsuri, na którym mogą pojawić się damy w kimonach, Wojownicy, także…strój Godzilli będzie mile widziany!
Zapis Dziecka na półkolonię poświęconą poznawaniu innej kultury uczy tolerancji, akceptacji tego, co inne oraz w przystępny sposób oswaja z nieznanym.
Jest to świetny sposób na połączenie nauki i dobrej zabawy.

STREET ART CLUB
Muzyka i taniec to pasja Twojego dziecka? W takim razie nie może go u nas zabraknąć! Nowoczesny hip-hop dance to świetny pomysł zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych, młodych artystów. Rozgrzewka muzyczna oraz karaoke pozwolą przenieść się do świata dźwięków i zróżnicowanych barw głosu. A jak już mowa o sztuce…o tym też pomyśleliśmy warsztaty deocupage i ceramiki z powodzeniem rozbudzą wyobraźnię i pozwolą przenieść się do świata marzeń. Wszyscy uwielbiamy podchody. Ale kto próbował znaleźć wskazówki za pomocą muzyki? My będziemy! A jakby tak spróbować, (całkiem legalnie ) stworzyć własne graffiti? Takie rzeczy tylko z DaVinci!
Po zakończonych warsztatach, każde Dziecko otrzyma pendrive ze zdjęciami i filmikami, żeby z przyjemnością wspominać spędzony wspólnie czas

FEET &ECO
Na miejsca…gotowi…start! Aktywne spędzanie czasu, szczególnie na świeżym powietrzu sprzyja świetnemu samopoczuciu. W tym tygodniu stawiamy na ruch! Fitness, yoga, piesze wycieczki w góry? Zdecydowanie tak! Do tego nauka przygotowania zdrowych słodyczy, które nie tylko posłużą jako przekąska, ale też dodadzą sił na kolejne atrakcje. Twoje Dziecko kocha kontakt z naturą? Na pewno spodoba mu się sadzenie roślin oraz własnoręczne wykonywanie lasu w słoiku, który naturalnie będzie mógł zabrać do domu To jeszcze nie wszystko… Z pośród wielu atrakcji, będzie też możliwość promowania eko transportu – rowery, rolki, hulajnoga – wszystko mile widziane!

MAGIC WEEK
Czy sowa z listem z Hogwartu już przyleciała? Jeszcze nie? Bez obaw! Jest wystarczająco dużo czasu, żeby nabrać trochę wprawy w poruszaniu się po magicznym świecie. Należy zacząć od nauki podstawowych zaklęć, żeby żadne dziecko nie wróciło do domu w postaci świstoświnki… Jeśli jednak już do tego dojdzie, bez obaw – będziemy przygotowywać magiczne eliksiry, na pewno któryś zadziała Nie może też zabraknąć meczu Quidditcha, oczywiście na Nimbusach 2000! Kto złapie złoty znicz? Do tego nauka starożytnych Run, od których tak nie mogła się oderwać Hermiona…
Pozwól poczuć swojemu Dziecku odrobinę magii podczas codziennych obowiązków. Zapewniamy nie tylko świetną, tematyczną zabawę, ale też naukę języka angielskiego w trakcie trwania półkolonii. Pożytecznie spędzony czas, to jest to!
Jako Rodzice, dobrze wiemy, jak potrzebna jest aktywność na świeżym powietrzu. Czas na odejście od laptopów i tabletów. Czas na dobrą zabawę!

ZAPISY

zolnierczyki@davinci.szkola.pl