WARSZTATY W SZKOLE DA VINCI

Chcesz aby twoje dziecko aktywnie spędziło czas, dobrze się bawiło?

Chcesz zapewnić mu łagodny start w szkole i oswoić go z nowym miejscem?

Możemy ci w tym pomóc.

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 5-6 lat na tematyczne warsztaty organizowane w Szkole Da Vinci w Bielsku-Białej
w dniach:

W związku z sytuacją COVID19 warsztaty zostaną przeniesione na inny termin.

CZARY MARY

EKSPERYMENTY

FABRYKA

GLUTKÓW

DEOUCAPAGE

MALOWANE

PIERNICZKI

#bez nudy

W OFERCIE

60 minutowe warsztaty

certyfikat uczestnictwa

upominek

W PROGRAMIE

eksperymenty-dla-dzieci-BIG-109447

CZARY MARY EKSPERYMENTY

Zatopisz się w świecie eksperymentów

Chemia chemią, nauka nauką, ale czasami nawet naukowcy nie dowierzają w to co odkrywają podczas eksperymentów. Poznamy naczynia i narzędzia chemików, połamiemy sobie języki wymawiając nazwy dziwnych substancji. Chcemy rozwiać wszelkie wątpliwości, udowodnić, że nauka to nie czary, ale zrobimy to w iście zaczarowany sposób.

FABRYKA GLUTKÓW

Stworzymy istną glutkową fabrykę!

Giętkie i elastyczne, plastelina, balon, plastikowa torebka – te wszystkie materiały łączy fakt, że składają się z długich łańcuchów cząsteczek, są zatem polimerami. Ale co to tak naprawdę znaczy? Oprócz codziennych zastosowań polimery świetnie nadają się do produkcji… ciągnących glutków i to będzie nasze zadanie.

jak_zrobić_slime
20190618_171706

WARSZTATY DECOUPAGE

Decoupage to niecodzienna technika zdobienia przy pomocy serwetek, papieru oraz specjalnie do tego celu stworzonych preparatów.

Warsztaty decoupage dla dzieci to świetny sposób na pokazanie małym artystom, jak szybko można odmienić przedmioty codziennego użytku i dać im nowe życie.

Wykonane przez dzieci przedmioty mogą wyglądać jak ręcznie malowane, będą niepowtarzalną pamiątką bądź prezentem na różne okazje.

MALOWANE PIERNICZKI

Warsztaty dekorowania pierników to pyszna i kreatywna zabawa!

Dekorowanie pierników jest piękną tradycją, pozwala tworzyć niepowtarzalną atmosferę i piękne kreacje, które można zawiesić na choince, podarować komuś bliskiemu lub po prostu …. zjeść.

Samodzielnie wykonane projekty będą także fantastycznym prezentem na nadchodzące święta.

85ca514f9886a96d3c067f991afcb736_XL

OPŁATY

Opłata za 1 warsztat wynosi: 30 zł

W cenie wszystkie potrzebne materiały do zajęć, upominek